GEYİK CANDIR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEYİK CANDIR!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Empty
MesajKonu: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:53 am

Arkadaşlar paraya ihtiyacım olduğun müzik film konser dvdleri yapmaktayım. Eğer ilgilenen arkadaşlar olursa bana buradan ulaşabilirler. Her tarz müzik ve konser cd ya da dvd'si yapılır.
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

Kadın Mesaj Sayısı : 302

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 12:15 pm

hımm.. aslında film koleksiyonu yapıyorum fakat orjinal olcak elinde güzel filmler varsa alabilirim sanırım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 12:21 pm

Orjinal film yok malesef. Rolling Eyes
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 2:11 pm

Sormamda sakınca yoksa..ne kadar paraya ihtiyacın var?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 12:40 am

Çok paraya. Smile
keep_out
Moderatör
Moderatör
keep_out

Erkek Mesaj Sayısı : 180

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 3:35 am

Arrow kemal bana 10 15 tane lazım yapabilirmisin? Very Happy bom
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 9:49 am

Yürü lan zevzek burada ciddi bir iş yapıyorum. Rolling Eyes

Dilara orjinal olarak elimde sadece Daha Hızlı Daha Öfkeli mevcut vcd olarak bilmem ilgilenir misin?
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:35 am

VCD istiyorum zaten DVD değil Wink film olsun da ne olursa olsun hata film güzelse daha da ii olur.... ne kadara verirsin? hatta şeytan yeminini satarsan eğer satın alabilirim..arkadaştan okumuştum kitaplığımda olmazsa olmaz...sen bi hesap çıkar..

En son 'pentimento tarafından Çarş. Eyl. 03, 2008 10:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:37 am

Modifiye arabalar hız ve aksiyon seviyorsan güzel bir film ben çok severim şahsen. 5 ytl uygundur sanırım.
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:41 am

şeytan yemini ni satcakmısın peki?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:42 am

Satarım tabi ama söylemem lazım kitap şuanda bende değil ve çok el değiştirmekten biraz eskimiş durumda. Rolling Eyes
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:44 am

normalde alsamda 2. el alırdım zaaten okunmuş olması daha iyi 0 olsaydı tekrar okumak zorunda kalabilirdim tamam o ne kadar olur ve ne zaman nasıl alabilirim?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:47 am

Film elimde ne zaman istersen alabilirsin. Kitap için ise arkadaşımla konuşurum yakın zamanda elime geçer sanırım. Fiyat konusuna gelince ben 20 25 civarında almıştım sanırım ama eskimiş dediğim gibi. Sen ne kadar verebilirsin?
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:51 am

scratch filme 5 ytl demiştin ikisine toplam 25 uygunmudur?
palmiye nuri
Kullanıcı
Kullanıcı
palmiye nuri

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 12:06 pm

dilara o kitap eğer okadar okunmuşsa bence 20 çok fazla.çünkü kitap normalde 20ytl.bence bi daa düşün.burda kemal kızcak ama=)
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 8:19 am

alan memnun satan memnun boşver sen orasını düşünme Wink konuştuk hallettik biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 11:45 pm

Photoshpo CS3 eğitim dvd'si mevcuttur. Orjinal ve ambalajı açılmamış ve tamamen türkçe. Fiyatı 10 ytldir.
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 6:29 am

kemal elimde ki para gittikçe azalıyor...hergün biraz daha harcıyorum...25 cepte ama onuda heran harcayablirim bence fazla bekletme beni Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 8:00 am

Amanın! Tamam dilara bugün yarın arayacağım seni. Smile Shocked
keep_out
Moderatör
Moderatör
keep_out

Erkek Mesaj Sayısı : 180

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 11:32 am

devam kemalim devam
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.   Film-Albüm-Konser CD-DVD vs. Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 12:15 pm

memnun kalırsam başka şeyler de alırım hatta birsürü de müşteri bulabilirim Wink (vay be tam cennetlik insanım ha!)

Film-Albüm-Konser CD-DVD vs.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okuldan konser bekliyoruz....
» Bildmz Film,Oyun vs. vs. indirme sitelerini burda paylashalm