GEYİK CANDIR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEYİK CANDIR!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Okuldan konser bekliyoruz....

4 posters
YazarMesaj
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

Erkek Mesaj Sayısı : 718

Okuldan konser bekliyoruz.... Empty
MesajKonu: Okuldan konser bekliyoruz....   Okuldan konser bekliyoruz.... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 12:44 pm

hooy rarirarira heee eey
hooy rarirarira heey
rira hooy rari
rira hooyrari...
nese okul konserleri sarıyo ama böle koro deilde solo söylense.... ya da rock mock rap fln ii olurdu yaa.... Türk Sanat müzii de iiydi..... şiir gecesi de.... nese emeği geçen herkesi tebrik eerim....
punkyc
Kullanıcı
Kullanıcı
punkyc

Erkek Mesaj Sayısı : 368

MesajKonu: Geri: Okuldan konser bekliyoruz....   Okuldan konser bekliyoruz.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 2:39 pm

evet ebı ya dusunsene rap ya da rock konserı okulda ne sarardı yavff...
bunun yanında Turku Türk sant muzıgı sıır konserlerı de guzell yavff senıın de deıgın gıbı....
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

MesajKonu: eet   Okuldan konser bekliyoruz.... Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 1:39 am

tabe yaa böle aktivitelere ihtiyaç var.... bu kadar yetenekli arkadaşlar var ama değerlendiren yoq qi Very Happy
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

MesajKonu: Geri: Okuldan konser bekliyoruz....   Okuldan konser bekliyoruz.... Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 6:00 am

Ibo(kucuk boylu bı cocuk ıboudu unuttum sesı harıkadı) abı harıc gerısı yalan..Sımdıye kdr hıc bır okul aktıvıtesınde sonuna kdr durmadım %90 ından baslamadan kactım:D
ugur
Kullanıcı
Kullanıcı
ugur

MesajKonu: Geri: Okuldan konser bekliyoruz....   Okuldan konser bekliyoruz.... Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 6:26 pm

gencler size sunu soyliim yeni nesil geldikce bu istedikleriniz daha anlamlı ve olaganlasıo.. ancak bizim okulda bu soylediklerinize tahammul az. ben 2 konser yaptım arkadaslarimla biri salondaydı ve hicbir yardım yoktu sadece mikrrofonları kullandık elden dusme bateri 30 yıllık bi bas ve 2 gitarla ..pedal yok sadece amfinin drive i sonuna kadar actık en arkadan zor duyuldu ..ama emek harcamıstık guzeldi cocuklar..sonra aynı yıl kep toreninde caldık ..gitarların telleri yeniydi oturmamıstı havadan nem kaptılar akortları bozuldu.. en gaza getirici rock parcalarini caldık duman bu aksam _ hl kacık mor ve otesi evenasence vs hayal edin artık ama mezunlar biz eglenmiyoruz hoptek calın vs basladılar ve yayınızmız kesildi getirilen bi kolbastı cd si bizim tum hevsimiz ve inancimi aldı goturdu..bir daha ki sene yani kendi kep torenimizde caldırmadılar bize..400 ytl icin..ama asıl bizi uzen bise bi sans daha verilmemesiydi..inanın bu isler asaılanmadan ve emek harcamadan ogrenilmio..bunu goze alan arkadaslarin sabırlı olmaları sart ..bizim okulun yonetimiyle cok zor bu is..ama imakansız değil yardım isterseniz elimizden geldiince ederiz arkadaslar..hadi goreyim sizi..
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

MesajKonu: heyt bea:D   Okuldan konser bekliyoruz.... Icon_minitimePaz Ekim 07, 2007 11:08 am

heyt bea... işte bu!!

Uğur dan gençlere tam destek! ne de olsa bi elektro gitara her zaman ihtiyaç vardır konserlerde... Biz de yardım ederiz( elimizden ne gelirse Very Happy )

eet Kanuni li geçlik... konser haberini duymak istiyoruz...
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

MesajKonu: Geri: Okuldan konser bekliyoruz....   Okuldan konser bekliyoruz.... Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 9:48 am

bende kapı calarım cok pıs konserde ıse yrr mı?

Okuldan konser bekliyoruz....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-