GEYİK CANDIR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEYİK CANDIR!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gibidik

+6
Sam@
tubikeren
punkyc
Burçak
bluedesign
gibidik
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 9:43 am

olsun biz bize yeteriz di mi?? kurucular yüksel ve ben Very Happy
Misafir
Misafir

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 9:47 am

arkadaşlarımzla muhabbet kuralım geyik olsun dedik sağolsunlar çok vefalı arkadaşlarımz varmış.. kimse sallamadı.. olsun.. sana ve yüksele çok teşekkür ederim.. dediğin gibi biz bize yeteriz.
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 9:49 am

ne demek efendim Wink arkadaş bizim arkadaşımız sonuçta = muhabet de bizim Wink
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 12:58 pm

ya ben yine sıkıldım yaa...kemal nbr??
Misafir
Misafir

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:10 pm

iyidir senden nbr? lol!
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:12 pm

iyi yav...giremedim kaç gündür siteye...bakim dedim neler oluyor...
Misafir
Misafir

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:13 pm

valla ben de giremiyorum daha adam gibi.. peder yasak vurdu makineye! Very Happy arada kaçamak bakıyorum işte... ne var ne yok nasıl gidiyor?
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:17 pm

iyi yapmış perder Wink tam destek Wink biliyosun bu konuda ne diyeceğimi Wink

ha bu arada idare eder o giden işler Wink duran duruyo zaten...hareket yok... Wink
Misafir
Misafir

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:22 pm

beni desteklemeyin zaten! hala oy yok zaten en iyi mod başlığnda! (nerden nere:D)
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:25 pm

ya bn sana vercektim oy ama keep-out un keep indeki k'yi görünce bası verdim sonra ağzım açık kaldı affraid inanmazsan yüksele sor...

ayrıca iyiliğini düşünüyoruz Wink
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:27 pm

40 yıl düşünsem kemale hak verceğim gelmezdi aklıma ama kemalin düşünceleri(bilgisayar konusunda)X10 diyorum...pazartesi alıyolar bilgisayarımı elimden... Sad vermiceklermiş..moral dipte..
Misafir
Misafir

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:28 pm

hayr ben inansam bile emreler inamıyor! düştüm ağızlarına! tuğba o hata benim gençliğime mal oldu! psikolojik bunalım içersindeym intihara meğilliyim! emreler bana üvey kardeş muamelesi yapıyor! kül kedisi gibim hissediyorm kendimi! yok yok o çok şey oldu! kül kaplanı diyelim! lol!
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:34 pm

ooyyy...ikinize laf yetiştirilmez ama deniycem...
arkadaşlar ne yapılıyosa sizin için yapılıyo...hatta geç bile kalınmış bnce...
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:37 pm

kendi adıma cevap vericem:

ben zora geleme öyle...baştan kara ederiz hepten...öss senesi pcikolicimi bozmayın Twisted Evil
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:41 pm

zora gelmeden olmaz canikom...öyle yan gel yat olmaz...olur da sonradan kafanı taşa vurursun...ha deme ki nirden biliyon...derim ki akıl var mantık var her şey isteklere göre yönlendirilemiyo...bn de isterim bilgisayar başında zaman öldürmeyi ya da yaklaşık 8 senedir hafta sonumu istediğim geçirmiş olmayı dilerdim ama olmuyo...hiç denemeden en altta olmaktansa gerekirse çok denerim ama daha iyi bi yerde olurum...
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:44 pm

nedense bi ezilmişlik var üstümde ama hadi hayırlısı....
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 6:04 am

ne ezilmişliği yaa...ezmek istesem kırk bin türlü yolu var...niye böyle bi yol seçiim di mi tongue
tabii ki kimsenin annesi babası değilim ve ciddiye alınmamam bile normal olabilir ama senin iyiliğin için diyorum...önceki öğütlerimin ( tongue ) sonuçlarından memnun kalmadın mı yani??
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 6:09 am

bi kere chips ve kola ikilisi için verdiğin öğütlerden heç memnun deilem Evil or Very Mad ama diğerlerinin başımın üstünde yeri var..seni dikkate almıcamda kimi alıcam dimi Rolling Eyes
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 7:19 am

tuğba naber ya?? Very Happy
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 7:20 am

iyidir ya... queen senden nbr Very Happy ???
sitede yine kimse yok ya...kuranlar bile bizden az uğruyo sanırım... scratch
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 7:24 am

bizim kadar uğrayan yoktur kızım millet ineğe sardı What a Face hele ozan,ya geri dön kampanyası yapsak gelirmi geri acaba Question hani youtubede ajdara yapmışlar ya o tarz bi organizasyon mu yapsak napsak da gelse bu sayın modum scratch
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 7:29 am

ya bnce gelmez...gelirse elimden kurtulamaz çünkü...bana o kadar inek dedi durdu yok siteden möö sesleri yükseliyo fln dedi...eğer çalıştığını öğrenirsem barındırmam onu bu sitede Very Happy
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 7:37 am

ben ozanı össledim ya Sad ne muhteşem moddu,ne güzel konuları dağıtırdı...keşke ona dağıtma konuları demeseydim...ahh ahh... Very Happy zaten pazartesinden sonra bende gidiyorum tuğba site sana emanet...yaza kadar iyi bak ona..tabi çökmezse lol!
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 7:40 am

pazartesi günü bn de bi firar yaparım açıkçası Very Happy
e artık varsa site mezunlara emanet?? sanırım bi kişi var... scratch
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 7:50 am

ya artar heralde üye sayısı..okulda duyulursa alt dönemlerde bakarsın bi aralar senin benim atıştığımız site büyümüş,kocaman olmuş Rolling Eyes

gibidik
3 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki