GEYİK CANDIR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEYİK CANDIR!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gibidik

+6
Sam@
tubikeren
punkyc
Burçak
bluedesign
gibidik
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:03 am

ozan bnce şirinleri tercih etmeli...diğer iş yaş Very Happy
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:04 am

gibidik demiş ki:
ozan bnce şirinleri tercih etmeli...diğer iş yaş Very Happy

ne demek bu Mad herkesten beklerdim ama senden asla...çok üzüldüm bu tavrına...
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:06 am

aa tuğba ben o açıdan söylemedim ve demesen aklıma bile gelmiicekti...hiç öyle bi şe dermiyim...kınıyorum seni...bn ozanın o kalem kutusunu alması durumu için yaş dedim...derken de aklımdan vaadettiğin zamanda vermezsin gibi bi şey geçmişti ama cümleme yansıtamamışım...
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:08 am

ben anladım anlamam gerekeni...sırf büyüyünce seni muayene etmicem diye böyle söylemen çok kötü...çok yanlılş...arkadaşlığa sığmıyor...
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:09 am

vaay sen bnm çıkar ilişki kurduğumu mu söylemeye çalışıyosun?? Evil or Very Mad
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:10 am

benim edebiyatım onu ima etmeye yetmez...çok üzgünüm ahh ahh...kimse inanmıyo bana,tıp okuyabileceğime...
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:14 am

sen kendine inanıyo musun ki bnm güvenimden şüphe duyuyosun??
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:14 am

gibidik demiş ki:
sen kendine inanıyo musun ki bnm güvenimden şüphe duyuyosun??

neydi şimdi bu?
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:16 am

soru desem Twisted Evil

bak şöyle de kısaltılabilir...sen kendine güveniyo musun??

güveniyosan alttaki ilintiyi okuma güvenmiyosan oku

sen güvenmezken bn güveniyorum ve bunun ne kadar iğrenç bi şey olduğunu anlıyorum
yukarıdakilerin bi şakadan ibaret olmadığını ve aslında bi güven kaygısı taşıdığını biliyorum...KENDİMDEN biliyorum

En son tarafından Çarş. Ekim 03, 2007 10:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:18 am

tuğba naber ya napıyosun görüşmeyeli?
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:20 am

düzelttim üstteki mesajı...
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:21 am

ilintiyi okumaya gerek kalmadı Wink senin içinde bu geçerli emin ol cnm benim...
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:25 am

snn açından evet bnm için yeterli oldu ama bnm açımdan değil...birilerinin beni anlayabilmesi ihtimaline çok sevinmiştim ama şimdi boş hayallerin nereye varamadığını,neye ulaştıramadığını farkettim...
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:28 am

tuğba dalacam bilgisayar ekranına ha...aaaaaaaaaaa affraid sen başaramazsan,kim başaracak Exclamation döndük geçen seneye..ben baştan alamam aynı şeyleri yaşlandım yaff Exclamation 10 saniye daha sapıtabilirsin sonra kendine gel,çabuk,bozma psikolocimi Exclamation
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:32 am

ya işte bak başkasının bana güvendiği kadar bn kendime güvensem belki daha güzel olacak bazı şeyler...ama bn bunu yapamıyorum...kendime güvenemiyorum...başkasına güvenmek çok kolay...hemencecik oluveriyo...ama kendine gelinde bakıyosun herkesin bi beklentisi var...ama sen başarırsınla olmuyo işler,yürümüyo...beklentiler çok farklı ve şunun da bi etkisi var eğer ben istediğim yeri alamazsam ne yazık ki sınavı kazanmış diyemiicem kendim için,sadece üniversitede bi bölümde dört yıllık bi eğitime yeterli görülmüş olucam...ama istediğim yer olmayınca kar etmicek
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:33 am

10 saniyede yazabildim mi sence??
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:38 am

başkasına güvenmek kolay mı?güldürme beni..sence kolay olabilir ama benim için en zor olan şeylerden biri o dediğin...sana güveniyorum ayrı mesele,çünkü kim olduğunu biliyorum...ben bir insana kolayına güvenmem,ama güveniyosamda bişey vardır o insandaki güvenmişimdir,bi düşün bunu...ayrıca sen mimar olmak istiyomusun istemiyomusun?eğer gerçekten istiyorsan kendine güveniyorsun demktir,o meseleğin altından kalkabileceğine inanabiliyosun demektir...eğer böyle değilsen hiç boşuna öss ye hazırlanma,hiçbişey ifade etmez...bişeyi gerçekten istiyosan onu başarmak için her zaman umudun var demektir,en dipte bile olsan......ki sen değilsin
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:40 am

bak işte farklı bakış açılarındayız yine...onun için birbirimizi ikna etmeye çalışmamız kar etmez...
ayrıca isteğim son derece gerçektir...
"istemek yetmedi,istemek seni bana getirmedi" demir demirkan canım Wink
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:43 am

ben sana sadece kapıyı açabililirim,içeri girmek yada girmemek senin seçimindir...
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 10:44 am

kapının arkasında aydınlık görürsem girerim ancak...keskin bi aydınlık
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

Erkek Mesaj Sayısı : 718

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: gonuşma len   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 5:41 am

heyt gonuşma len!!! nere giron ışıı görünce...otur oturduun yerde.... Exclamation
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 5:53 am

Ozan varya sohbetı mahvettın ya. Yane sevıyeyı dusurdun bır anda..

Usttekı konusmalarla ılgılıde bır sey dıım madem. Insanlara guvenemıyoruz cunku bır yahudı kadar olamıyoruz! Osmanlıda soz namustu sımdı ıse namus 5 kurus etmıyor:@ Modern toplumda herkes tedırgın hep bırbırınden bır kotuluk beklıyor oysa hayatta mutlu olmak ıstıyorsan mutlu etmeyı ogrenmelısın once.
Medenı olacagız dıye soymayı,yalancılıgı,sahtekarlıgı,namussuzlugu vs vs ogrendık. Bızde mumın sıfatları azalırken batıda hep arttı belkıde bundan gerıdeyız hala. Guven,hosgoru,ahlak,calıskanlık,sozun degerı vs vs bu gıbı degerlerı unuttuk. Kendı ozumuzu unutup bızden medenıyetı ogrenenlerden ders almaya kalktık!!!
Bızım atalarımızkı caglar acıp caglar kapadı.Onlarkı ınsanlık tarıhın altın harflerle gectı. Onlar soz verdımı canı pahasına tutardı ve asla bır dın kardesını dolandırmazdı.

Daha cok sey yazarımda moralım bozuluyor yazdıkca..Ama Turkler hep boyle son sanıyeye kdr uyanmaz ama uyanısımız muhtesem olacak ınsAllah.....
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 6:16 am

Tuh guven mevzunu yanlıs anlamısım Embarassed Ama ole dolanırken ınternette o konularla ılgılı o yazıyı da gorunce darlandım yazdım..

Bu arada kımse kendıne baskasından cok guvenemez! Ama ınsan kendı gucunu bılırse o zmn hedefını doru secer ve onune hıc bır engel cıkamaz..
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 10:47 am

ooo sitede aynı anda dört kişi var
cheers
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

gibidik - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: gibidik   gibidik - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 10:48 am

büyük olay Very Happy büyüyecek bu site inanıyorum.
Wink

gibidik
7 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki