GEYİK CANDIR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEYİK CANDIR!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D

+5
c_nem
keep_out
__skytalker__
bluedesign
punkyc
9 posters

Hangi ögretmen en ilginç???
ali çolak
Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_lcap0%Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_rcap
 0% [ 0 ]
ergün kudu
Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_lcap14%Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_rcap
 14% [ 2 ]
hüseyin akgül
Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_lcap71%Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_rcap
 71% [ 10 ]
hüseyin ardıç
Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_lcap0%Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_rcap
 0% [ 0 ]
meral aksoy
Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_lcap7%Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_rcap
 7% [ 1 ]
mustafa çolak
 0% [ 0 ]
ramazan yalçın
 0% [ 0 ]
sevim örs
Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_lcap7%Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Vote_rcap
 7% [ 1 ]
şeref küskün
 0% [ 0 ]
diğer ( kim olduğunu belirtirseniz sevinirim )
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 14

YazarMesaj
punkyc
Kullanıcı
Kullanıcı
punkyc

Erkek Mesaj Sayısı : 368

Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Empty
MesajKonu: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 12:46 pm

hepınızınde bıldıgı gıbı okulumuzda kı hocalarımızın hepsının ılgınç yonlerı var ama sızce hangısı en ilginç oylarla belırleyelım....

Not: Sadece ilginç hocamızı seçıyoruz. Kal ögrencısı olarak hiçbir hocamıza karsı kotu söylemlerde bulunmamalıyız. Cunku KANUNİ ANADOLU LİSESİ mudurunden ögretmenıne ogrencısınden hademesine bir bütündür.Bunu unutmamalıyız...

En son tarafından Çarş. Ağus. 22, 2007 12:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
punkyc
Kullanıcı
Kullanıcı
punkyc

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 12:50 pm

Benim oyum gerek kendine özgün anlatım tarzıyla gerek ders içi muhabbetiyle cok sevdıgımız müthiş hocamız Hüseyin Akgül'e

Oylarınızı beklıyorum...
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

Erkek Mesaj Sayısı : 718

MesajKonu: bi efsane....   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 12:53 pm

Hüseyin AKGÜL deyince biter yaa.... Üniversite ye nie almıyolar onu anlamadım( heralde istemiyo gitmek Very Happy ) ama 3 kez kalktım dersinde tahtaya.... olm tmm ...ben devam edrim dedi hep nese ....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 11:34 pm

hüseyin akgül tek başına iktidar Twisted Evil
__skytalker__
Kullanıcı
Kullanıcı
__skytalker__

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 12:20 am

hem de açık ara farkla lol!
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

MesajKonu: hehe:D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 2:30 am

olm dersine girmeyen ancak verir başkasına!! Very Happy
keep_out
Moderatör
Moderatör
keep_out

Erkek Mesaj Sayısı : 180

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 4:09 am

hüseyin akgül...
c_nem
Kullanıcı
Kullanıcı
c_nem

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 9:26 am

hüseyin akgülden başkası yalan aksini idda eden? Twisted Evil
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

MesajKonu: kim o??   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 10:41 am

meral aksoya kim vardi yaa... neresi ilginç ne güzel öğretmen...5 werdi bana aa....
AeK
Moderatör
Moderatör
AeK

MesajKonu: emme....   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 2:09 pm

bence ergun kudu potansiyel olarak daha fazla hikayeye sahip ...fazla söz etmeyecem hakkında yalnız tek bir sözünü söylüyorum ...'söz sükutsa ,gümüş altındır' Very Happy king
punkyc
Kullanıcı
Kullanıcı
punkyc

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 2:17 pm

vayy ya huseyın akgul varken ergun kuduya oy atılabılıyosa ??...
cook merak ettımm sımdı ergun kuduyu bı daha ...
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

MesajKonu: hehe:D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 4:43 am

olm kaval geldin kaval gideceen ( a. beldüz.. Very Happy )
ugur
Kullanıcı
Kullanıcı
ugur

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 7:19 am

gencler size hicbirsey demiyorum yani su ankette kuduyu gecebilecek adam mı var? belli ki tanımıosunuz olabilir ..ayrıca sacit hoca da burda mutlaka yer almalıydı anketlere daha cok dikkat edin hadi goriim sizi..kudu no.1 .nokta .bitmistir nokta.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 12:48 pm

olm dersimize girmedi hiç adam biz napalım? sen hiç hüseyinin dersine girdn mi? adam fenomen! lol!
ugur
Kullanıcı
Kullanıcı
ugur

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 2:37 pm

oglum ben o adama hocam siz santana calrmıssınız gelin birlikte calallım dedim reklam olur diye kabul etmedi sen ne diyosun...tanıyorum ben onu..ama kuduyla kimse yarısamaz.....hic kimse...:Dgir talme ye oku anılarıVery Happy
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 6:07 am

evet talmedeki anılar çok komikler ama bn yine de hüseyin ardıç diyorum...tamam fizik açısından çok iyi olmasa da dersler komik geçerdi...hüseyin akgül de klişe oldu artık normal geliyo bana yani Very Happy
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 5:28 am

hepsının tarzı farklı ya ahmet belduz.huseyın akgul.kudu hepsı bırbırınden deusuk tıpler:D
ugur
Kullanıcı
Kullanıcı
ugur

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 6:34 pm

ben kududa israrciyim..sarırım yas haddinden emekli olacak yakinda:D..siz onun hoptek horon halay vb oyunlarını izleyememis talihsiz genclersiniz:D
punkyc
Kullanıcı
Kullanıcı
punkyc

MesajKonu: Geri: Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D   Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:50 am

punkyc demiş ki:
hepınızınde bıldıgı gıbı okulumuzda kı hocalarımızın hepsının ılgınç yonlerı var ama sızce hangısı en ilginç oylarla belırleyelım....

Not: Sadece ilginç hocamızı seçıyoruz. Kal ögrencısı olarak hiçbir hocamıza karsı kotu söylemlerde bulunmamalıyız. Cunku KANUNİ ANADOLU LİSESİ mudurunden ögretmenıne ogrencısınden hademesine bir bütündür.Bunu unutmamalıyız...

yazıya bak ya hay benım kafama çakayım =)

Hangi hoca en egzantrik en ilginç oylarınzla belırleyelım :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-