GEYİK CANDIR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEYİK CANDIR!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LAYN! OZAN NERELERDESİN

4 posters
YazarMesaj
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

Kadın Mesaj Sayısı : 302

LAYN! OZAN NERELERDESİN Empty
MesajKonu: LAYN! OZAN NERELERDESİN   LAYN! OZAN NERELERDESİN Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 2:19 pm

bir zamanlar kurstaki çaışmalarını bahane bulan ve foruma senede1 gün uğrayan ozanımızın mimarsinanı kazandığını ve kursu bitirdiğini biliyoruz ee üstelik trabzonda fakat...NEDEN FORUMA BİR KEZ OLSUN GÖZ ATMIYOR.. Evil or Very Mad ..ŞİDDETLE KINIYORUM OZAN....arkadaşlar söz sizlerindir
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

MesajKonu: Geri: LAYN! OZAN NERELERDESİN   LAYN! OZAN NERELERDESİN Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 4:13 pm

ahh dilara ahh...
içimden geçenleri anlatmama hangi kelimeler yardımcı olabilir hiç bilmiyorum.
neyse, içimdekiler içimde kalsınlar daha iyi sanırım.gerçi bir kısmını zaten ilettim kendilerine ama ne kadar etkili oldu bilemeyeceğim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: LAYN! OZAN NERELERDESİN   LAYN! OZAN NERELERDESİN Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 4:49 pm

Ozan bak dalgana oğlum forum morum boş yeminlen diyorum bak. Git istanbula hayatını yaşa koçum boşver burayı.
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

Kadın Mesaj Sayısı : 302

MesajKonu: Geri: LAYN! OZAN NERELERDESİN   LAYN! OZAN NERELERDESİN Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:11 pm

karga demiş ki:
Ozan bak dalgana oğlum forum morum boş yeminlen diyorum bak. Git istanbula hayatını yaşa koçum boşver burayı.

Evil or Very Mad kemal seni şiddetle kınayamıyorum çünkü hafif kalacağı kanısındayım... Evil or Very Mad ozan sen uyma kemale gir foruma anam gir.. Twisted Evil
keep_out
Moderatör
Moderatör
keep_out

Erkek Mesaj Sayısı : 180

MesajKonu: Geri: LAYN! OZAN NERELERDESİN   LAYN! OZAN NERELERDESİN Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 9:08 am

valla ben ozanı forum dışında çok görüyorum ve siz forum halkı adına sordum özetle taşınmalrını,üniyi kazandığı için meşgul olduğunu ve şu anda bilgisayara pek bakmadığını iddia etti.takdir forum halkının.
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

MesajKonu: Geri: LAYN! OZAN NERELERDESİN   LAYN! OZAN NERELERDESİN Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:27 am

her ne kadar günah keçisi ilan edileceğimi hissetsem de söylemem lazım,şu aralar herkesin hayatı oldukça karışık zaten,vakit bulamayıp da girememek de açıkcası çok da yanlış bişey gibi gözükmüyor.ama kaldı ki siteyi kuranlar bile boşvermişse sitenin eski durumu kalmamış zaten.bu lafı okuyanın 'kafana silah dayamıyoruz siteye gir diye,beğenmiyosan çek git' diye düşüneceğinin de farkındayım,herkes istediğini düşünmekte özgürdür.

LAYN! OZAN NERELERDESİN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-