GEYİK CANDIR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEYİK CANDIR!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BAKMADAN GEÇMEYİN

2 posters
YazarMesaj
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

Kadın Mesaj Sayısı : 302

BAKMADAN GEÇMEYİN Empty
MesajKonu: BAKMADAN GEÇMEYİN   BAKMADAN GEÇMEYİN Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 2:48 pm

BAKMADAN GEÇMEYİN Ayntstayn

BAKMADAN GEÇMEYİN Untitled-1_0

lol! 1. karikatüre saatlerce güldüm
gülsüm
Kullanıcı
Kullanıcı
gülsüm

BAKMADAN GEÇMEYİN Empty
MesajKonu: Geri: BAKMADAN GEÇMEYİN   BAKMADAN GEÇMEYİN Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 9:05 am

2. karıkatur bence cok sacmaa
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

BAKMADAN GEÇMEYİN Empty
MesajKonu: Geri: BAKMADAN GEÇMEYİN   BAKMADAN GEÇMEYİN Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 10:28 am

neden?
gülsüm
Kullanıcı
Kullanıcı
gülsüm

BAKMADAN GEÇMEYİN Empty
MesajKonu: Geri: BAKMADAN GEÇMEYİN   BAKMADAN GEÇMEYİN Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 11:42 am

artık dış kuvvetler o kadar fıtne sokmaya basladıkı! ınanlar basortulu kısılerı ****** u sevmıyo dıye bılınıyo neden sevmesın kı ****** u. bende kapalıyım ama ne nefret duyuyorum nede baska bırsey yapıyorum karıkaturlere de bunu gecırdıler artık her karıkaturde kapalı bır cırkın bayan ******e sacma sapan seyler dıyoo ne sacma seyler bunlar ya kapalı dıye laık degıl mı ondan bu tur karıkaturlerden nefret edıyorum bu ınsanlar yuzunden ınsanlar bırbırıne laf sokuyo kavgaya gırısıyo ... gerek var mı ????
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

BAKMADAN GEÇMEYİN Empty
MesajKonu: Geri: BAKMADAN GEÇMEYİN   BAKMADAN GEÇMEYİN Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 11:55 am

güzelim bende başörtü davasına karşıyım her insan dilediğini yapmakta özgürdür tabi amacını saptırmadıkça

karikatüre gelince; gerçekten rahatsız ettiyse ve tartışmaya ortam yarattığını düşünüyorsan hemen sileyim

ayrıca 2. karikatürü koymamın gündemle siyasetle hiç bir alakası yoktur. tamamen komik bulduğumdan koydum
gülsüm
Kullanıcı
Kullanıcı
gülsüm

BAKMADAN GEÇMEYİN Empty
MesajKonu: Geri: BAKMADAN GEÇMEYİN   BAKMADAN GEÇMEYİN Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 6:46 am

canım benım ben zatenn seni iğnelemek için bısı demedım hayr sadece bu basortu konusunu karıkaturlere sacmasapan sekılde ısledıklerı ıcın gıcık oldugumu soyledım okadar yoksaa oyle bır ard nıyet yok altın da mm cnmm... Smile
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

BAKMADAN GEÇMEYİN Empty
MesajKonu: Geri: BAKMADAN GEÇMEYİN   BAKMADAN GEÇMEYİN Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 6:48 am

yok anladım zaten iğnelemek için söylemediğini bende sadece düşüncelerimi aktardım queen
gülsüm
Kullanıcı
Kullanıcı
gülsüm

BAKMADAN GEÇMEYİN Empty
MesajKonu: Geri: BAKMADAN GEÇMEYİN   BAKMADAN GEÇMEYİN Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 8:02 am

tmm ozmn bır yanlıs anlamayıdaa duzeltmıs olduk Wink

BAKMADAN GEÇMEYİN
1 sayfadaki 1 sayfası