GEYİK CANDIR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEYİK CANDIR!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kraliçenin Soytarısı

2 posters
YazarMesaj
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

Kadın Mesaj Sayısı : 302

Kraliçenin Soytarısı Empty
MesajKonu: Kraliçenin Soytarısı   Kraliçenin Soytarısı Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 9:16 am

Kraliçenin Soytarısı Kralicenin_soytarisi

Kraliçenin Soytarısı GetimageV2

Tudor masalı Kraliçenin Soytarısı ile devam ediyor... Boleyn Kızı’nı, bir kralın aşkı için birbiriyle savaşan iki kızkardeşin gerçek masalını çok sevmiştiniz. Kraliçenin Soytarısı’ında ise ‘bakire’ Elizabeth’in kraliçe olma ihtirası ve bu yolda ‘kanlı’ Mary’ ile giriştiği entrika savaşı sizi tamamen ele geçirecek. Tüm bu hanedan mücadelesinin ise tek bir tanığı var. Engizisyondan kaçan Yahudi bir genç kız.Mary’nin sarayındaki soytarı. Bir casus.
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

MesajKonu: Geri: Kraliçenin Soytarısı   Kraliçenin Soytarısı Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 11:43 am

Listemdeki kitaplardan ama bundan önce Boleynin Kızını okumam gerek...2 side İngilizlerin o çok övündükleri krallıkları üzerindeki çeşitli meseleler üzerine...asıl yorumu okuduktan sonra yapacam(yani umarım Very Happy )
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: Kraliçenin Soytarısı   Kraliçenin Soytarısı Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 12:05 pm

boleyn kızı nı tam okuyacakken filmi geldi. dayanamadım izledim şimdi kraliçenin soytarısını okumayı düşünüyorum ama boleyn kızı kadar güzel olmadığını ve sıkıcı olduğunu duydum Wink
tubikeren
Kullanıcı
Kullanıcı
tubikeren

MesajKonu: Geri: Kraliçenin Soytarısı   Kraliçenin Soytarısı Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 12:37 pm

ya İngiliz kraliyet ailesinin tuhaf işleri işte!!ben sırf özel ilgi alanı içerisinde olduğu için okuyacam.önceden hayatları hakkında birz bilgim var bide içerden görmeye çalışayım dedim.ama bu kitap hakkında eleştiri okumadım açıkcası.
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: Kraliçenin Soytarısı   Kraliçenin Soytarısı Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 12:46 pm

o zaman direkt kitabı al oku..eleştrilere hiç bakma önyargıyla yaklaşma yani kitaba ama bencede önce boleyn kızı Wink

Kraliçenin Soytarısı
1 sayfadaki 1 sayfası