GEYİK CANDIR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEYİK CANDIR!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bu forumun katili kim?

4 posters
YazarMesaj
keep_out
Moderatör
Moderatör
keep_out

Erkek Mesaj Sayısı : 180

bu forumun katili kim? Empty
MesajKonu: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:15 am

sevgili forum sakinleri forumumuz bir zamanlar gayet renkli bir o kadar eğlenceli ve güzeldi.ancak son zamanlarda açılıan her konunun bir yerde tıkandığını gördüm ve merak ettim kim bu forum düşmanı cani?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:18 am

keep_out demiş ki:
sevgili forum sakinleri forumumuz bir zamanlar gayet renkli...

burayı okuyunca dedim ulan bu temaya mı taktı? Very Happy
keep_out
Moderatör
Moderatör
keep_out

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:20 am

yok olum güsel olmuş ama sadece biz farız etraf fazla sessiz farkettin mi? ben soruyom neden?
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

Erkek Mesaj Sayısı : 718

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:21 am

ya bence forumun katili Samet Very Happy ama Samet olmadan da olmaz... Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:23 am

riririra riririra! çok heyecanlı! acaba katil kim? Shocked
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 9:24 am

len bakın acılan topıklerde muhabbetın uzamasına nedeen oldum ayrıca actım topıklere atılan mesaj sayısıda bellı yane hodrı meydan benden sonra uye olup benım kadar aktıf uye bul bırakacam len ınternet hayatımıVery Happy Hatda benden aktıf kac kısı var kıVery Happy

Cekemıosunuz benı ama Kemale demıstım nabalım muroda ınsan bende hayvan sevgısı var yoksa muhatap olup cevapda yazmam ama....

Ayrıca mesajı atan arkadasın ımzasında yaptıgı banal ve ıgrenc esprıden sonra boyle bır konu acma yuzsuzlugunu gostermesıde benı sasırtan olaylardan...
keep_out
Moderatör
Moderatör
keep_out

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 9:44 am

lan olum her topiğin son mesajı senin ve yıllar önce atılmış senin girdiğin hiçbiryerden ses çıkmıo bu nası aktifliktir
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 11:32 am

eldirdi forumu eldirdi...
keep_out
Moderatör
Moderatör
keep_out

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 7:30 am

Evil or Very Mad
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 10:15 am

senın 3 katın mesaj atmısım bır baslıkın(bazıları gıbı turkcem varken topıc dıyecek kadr dusmedım) uzaması ıcın atıyorum o kadar mesaj en sonundada bana kalcak tabe...Ayrıca actıdım topıklerdekı mesaj sayısına bakta konus...
Polemıkıne neyın gırmıcem neyse yaw..Ben sevgı,saygı ve hosgoru sahıbı bır ınsan olarak bu baslıka artık mesaj atmıcagım cok gerekmedıkce...
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 10:37 am

bluedesign demiş ki:
eldirdi forumu eldirdi...

ozan sana ben cevap vermıyorum Tuba arkımız verıyor...
bihter hoşgelmişsin...site iyidir hoştur ama bi noktaya değinmeden edemicem(uyarı mahayiyetinde)şu bludesign denilen mod varya o bir mikserdir,sakın açtığın konuları dağıtmasına izin verme...ben konularımı toparlayana kadar canım çıkmıştı...onun dışında herşey güzeldir bizim sitede,tekrar hoşgelmişsin
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 11:01 am

Samet şunu araştırdın buldun ya helal olsun sana.. emeğe saygı tamam benim bu forumun katili ! Very Happy
AeK
Moderatör
Moderatör
AeK

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 1:02 pm

durun........evet maleseff katil benim....
-((aaaaaaaa!!!! inanamıyorummmm))

-n'evet inanın yaptım çünkü kimsenin mod olduğum için benden şüphelenmeyeceğini biliyordum.ama işlerin bu kadar sarpa saracağını tahmin edemedim...
her şeyi anlataciiiimm her şeyi...
-((hain ,,bunu bize nası yaptın))

-durun arkadaşlar.her şey bi öss dönemi başladı.evet foruma mod olduğunda çok mesuttum.dünyalar benim olmuştu....ancak o hain sınav...tanrım bunu nasıl yaptım ....sınavı her düşündğümde içimde 12 yılın biriktirdiği çalışma arzusu beni deli ediyordu...artık dayanamıyor günde en az 30 soru çözüyordum..günler günleri kovaladı ...hem daha fazla soru çözmek istiyordum hem de foruma girmek istiyordum...sonunda bir çözüm buldum ...forumu yok etmeliydim ...ama forumu kapatamazdım cok dikkat cekerdim...bunun yerine siteye zarar vermek ve siteyi gözden düşürmek tek çare gibi görünüyordu..bende siteye samet i üye yapıp bir süreliğine ortadan kayboldum...evet katil benim ...

-bütün forum aleminden özür diliyorum ...cezama razıyım.ayrıca tedavi olup bbu ders illetinden kurtulmak istiyorum ...n'olur yardım edin!!
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 1:06 pm

hayır sen olamzsın hayır... kalbim.... bana bi bardak su verin...
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 6:21 am

lolololo lololo hahaha cok komık demagojı yapma kardesım...Kıytırık bır sıteye mod oldum dıye havaya gırmıs ıradeden mahrum bırısın bır de bu forumda ıstatıstıklerın gosterdıgı barız foruma katkımı yadsıyıp bana laga luga yapıyorsun...

Forumu yok edecekmıs admın gırıs sıfresı var sende adamsan yok edersın...Hayde bakalım yok et gorıyım..Ama bu kıytırık dandık forumu yok ettıgın ıcın tum www dunyası sana aglarsa ben sorumlu degılım Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:04 am

Sam@ demiş ki:
lolololo lololo hahaha cok komık demagojı yapma kardesım...Kıytırık bır sıteye mod oldum dıye havaya gırmıs ıradeden mahrum bırısın bır de bu forumda ıstatıstıklerın gosterdıgı barız foruma katkımı yadsıyıp bana laga luga yapıyorsun...

Forumu yok edecekmıs admın gırıs sıfresı var sende adamsan yok edersın...Hayde bakalım yok et gorıyım..Ama bu kıytırık dandık forumu yok ettıgın ıcın tum www dunyası sana aglarsa ben sorumlu degılım Evil or Very Mad

oğlum seni bir banlarım ne olduğunu anlamazsın Twisted Evil
AeK
Moderatör
Moderatör
AeK

MesajKonu: Geri: bu forumun katili kim?   bu forumun katili kim? Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 12:09 pm

ho ho!!

bu forumun katili kim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-