GEYİK CANDIR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEYİK CANDIR!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

en sevdiğiniz çizgi diziler?

+8
palmiye nuri
punkyc
AeK
keep_out
tubikeren
gibidik
Sam@
hsyn_grsy
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 5:57 am

redkit izleyin ya gerisi hikaye..Aynı bana benzıyo yalnız kovboy:D
punkyc
Kullanıcı
Kullanıcı
punkyc

Erkek Mesaj Sayısı : 368

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 1:38 pm

Tsubasa
Pokemon
bunları kucukken cook ızlerdım Laughing

sımdı de favorım Sponge Bob kare pantolon bea Very Happy:D ( Onu da uzun zamandır ızlemez oldum ya.. nese !! ))
palmiye nuri
Kullanıcı
Kullanıcı
palmiye nuri

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 11:30 am

ya cedric çok güel bende her fırsatta onu izliom!.şahsen yugiohu sevmiom ama pokemon süperdi!!.okuldan koşarak gelirdim yakalayabilmek için Smile
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 6:45 am

Nuri abla(ne dıye hıtap etcemı bılmıom yardım edesen sevınırım) hepsi iyi guzelde cedric olmadı bence. Yaw o cızgı dızı kucuk yasta beyınlerını yıkıo bebelerın. Orda 7 yasında cocuk yok ask yok ıhanet kavga toplumun degerlerını ve yapısını bozuyor. Izleyen de kucuk cocuk olunca degerlerımız bozuluo ıste.
palmiye nuri
Kullanıcı
Kullanıcı
palmiye nuri

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 8:31 am

öncelikle şunu söliim bana seslenme konusunda kafana göre takıl!! ya ben cedrici 7yaşındayken izlemiodum aksine geçen yaz başladım we beni bozduunu pek söliemicem bozulacak warsa izlemesin yaw allah allah!!şimdi küçük uşaklar için çizgi filmimden wazgeçemem yane!!!
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 8:42 am

ya tmm lafım senın ızlemene deıl.senı benı bozamazlar zate artık bı yerde kısılıklerımız oturmus ama kucuk yastakı cocuklarda ızlıo bunları sora ıste kız ıcın adm bıcaklayan yok kız terk ettı dıe vuran gıbı seylere maruz kalıyoruz..

Benım tek derdım genc nesıllerın bozulması zate benlıgımızı kaybettıkce kotuye gıdıyoruz. Derdımı klavyeye yansıtamıcam daraldım ya baska konularda gırdı araya su an Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 11:43 am

baba pokemondaki Brook'u hatrlıyon mu? şimdiki nesil abazaysa sebebi Brooktur! Laughing
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 1:36 pm

evet...bu sebep olmuş olabilir scratch
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 7:30 am

Ragnarok demiş ki:
baba pokemondaki Brook'u hatrlıyon mu? şimdiki nesil abazaysa sebebi Brooktur! Laughing

Bak cok mantıklıVery Happy
c_nem
Kullanıcı
Kullanıcı
c_nem

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 11:16 am

casperr çok acırdım ben ona yaaaa Crying or Very sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 11:23 am

hiç sevmzdm casperı! iyilik de bi yere kadar ya! midem kalkardı!
c_nem
Kullanıcı
Kullanıcı
c_nem

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 11:25 am

ayy ben çok acırdım yaa kimse sevmezdi onu Crying or Very sad

ahan çocukluğuma da indim 2 dkda:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 11:27 am

inmişken bi bak bakim benmki de oralarda mı? Laughing
c_nem
Kullanıcı
Kullanıcı
c_nem

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 11:31 am

snnki daha kndini bulamıyo da ben mi bulcam Laughing
Sam@
Kullanıcı
Kullanıcı
Sam@

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 6:12 am

Bnm bı gıcık olduum casper vardı.Bır hayalet bu kdr mı ıyı olur ya ıyyyy.

Bı de Jerry Tom yakallayınca bır mutlu olurdum ama her seferınde Jerry kacardı:S Nefret ederdım Jerryden burdan WB ye seslenıom son bolumunu cekın ve artık tom yesın su fareyı bızde rht edelım oda.
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

Kadın Mesaj Sayısı : 302

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 10:49 am

süngerrr boobbbb bounce Very Happy
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

Erkek Mesaj Sayısı : 718

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 11:46 am

sünger bob a OSCAR vermek gerek zati... en iyi yönetmen en iyi erkek oyuncu( sünger bob ) en iyi yard. erkek oyuncu ( patrik ) vb... Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 11:35 pm

Family Guy asıl. Bebek Stewie'nin dünyayı fethetme çabaları lol!
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 9:17 am

cat dog var bide cnbc-e de Very Happy Very Happy acaip güzel bişe ya
bluedesign
Moderatör
Moderatör
bluedesign

Erkek Mesaj Sayısı : 718

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 2:38 am

cedric!!! cedric!!! fransız star cedric 8 yaşında hayatın ne kadar güzel olduğunu tüm dünyaya öğretti!! harika yaa Very Happy
'pentimento
Kullanıcı
Kullanıcı
'pentimento

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 4:41 am

her bölümde yatmadan önce "8 yaşındaysanız hayat gerçekten......."Smile
Hüdavendigar
Kullanıcı
Kullanıcı
Hüdavendigar

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 2:45 pm

Kemal diyeceğimi demiş,Allah razı olsun. Family Guy gibi bir çizgi diziyi hayatım boyunca izlemiş değilim. Şu Stewie denen bebeğin dünyayı fethetme politikası ve bu politika dahilinde izlediği metotlar,insanı gülmekten öldürür. Hele İngiliz aksanıyla "Victory shall be mine!" demesi var ki,beni benden alır. Velhasıl,Family Guy içindeki favori karakterimdir. Daha geçen gün şuna rastgeldim:

Annesi Lois,Stewie'ye brokoli yedirmeye çalışır. Bunu da "Bak,uçak geliyor,aç ağzını." şeklinde yapar. Stewie'nin annesine isyanı şöyle olur:

"Damn you! Damn the broccoli! Damn the Wright brothers!"
keep_out
Moderatör
Moderatör
keep_out

Erkek Mesaj Sayısı : 180

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 8:58 am

bende cnbc yok o yüzden bence cedric cedric cedric
gibidik
Moderatör
Moderatör
gibidik

MesajKonu: Geri: en sevdiğiniz çizgi diziler?   en sevdiğiniz çizgi diziler? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 10:28 am

cnbc-e ile çok da bir ilgisi yok aslında, cedric benim de favorilerimdendir;)

en sevdiğiniz çizgi diziler?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-